Menu Zavřeno

O nás

Patrik Pondělík

Jmenuji se Patrik Pondělík, je mi 27 let a ve fitness se pohybuji již od 14 let.

Pod rukama mi prošlo nespočet klientů, kteří mě z hlediska zkušeností neuvěřitelně obohatili.

Snažím se lidem pomoci dosáhnout jejich cílů, ale vždy s rozumem a zdravě.

Specializuji se na problémy běžné populace, jako je nadváha, bolest zad, nedostatečná kondice, ale také pomoc při silovém rozvoji.

Pracuji také s výkonnostními sportovci (lední hokej, fotbal, golf, …).

Vždy je pro mne prioritou, aby trénink cílil na zpevnění středu těla jak u sportovce, tak klienta bez sportovní historie.

Lucka Varmužová

Začátky mého cvičení a celkového propojení s „fitness lifestyle“ datuji už někdy k 15.-16. roku, kdy jsem se snažila (téměř jako každá druhá holčina) o redukci hmotnosti. Začínala jsem s nesmyslným počtem minut strávených na kardiu a až postupem času jsem se dostala k silovému cvičení. Prošla jsem si 3 lety závodních příprav na „Bikini fitness“ závody, nyní se specializuji více právě na tu „lifestyle“ stránku, kterou se ale stále snažím propojit s estetikou a vidinou závodních cílů. Již se mi změnil pohled na způsob, jakým chci pomyslnou přípravou procházet a ne jen to. Především se mi změnil pohled na způsob, jakým chci žít a jakým chci pokračovat v mém největším hobby. A přesně toto nadšení Vám chci předávat dál! Dělejme, co milujeme a milujme, co děláme.

Vícemistryně Čech 2017
Finálové umístění na mezinárodních závodech 2016-2017

Andrea Procházková

Ve fitku jsem začala cvičit od svých 16 let a odjakživa mě bavilo se v tomto směru neustále vzdělávat a zlepšovat. Baví mě hledat cesty, jak z počátečního minima vytěžit co nejvíce. Ráda bych své zkušenosti předávala dále a pomáhala lidem najít cestu k tomu být v souladu sám se sebou.

Adam Egermaier

Ahoj, jsem silově/kondiční osobní trenér s působištěm v Emotion fitness v Plzni. V případě potřeby mohu zajistit soukromé prostory.
‌Sportu jako takovému se věnuji od mala, prošel jsem fotbalem, házenou, basketbalem, atletikou, aktuálně se aktivně věnuji Powerliftingu (silovému trojboji), kde se mi povedlo v roce 2019 získat titul MČR v mrtvém tahu s výkonem 270 kg.

‌Specializuji se na klienty, kteří mají zájem a ochotu posouvat se dál, chtějí lepší výkony, nebo se potřebují zbavit pohybového omezení, popřípadě nabrat svaly/redukovat tuk.
‌Pokud máte cíl a představu, potřebujete změnit stereotyp a zároveň chápete, že je pro to potřeba něco udělat, jste můj ideální klient a těším se na naší spolupráci.

E-book

Připravujeme pro Vás e-book, který poslouží jako skvělý úvod ke cvičení.

Poptávkový formulář