Menu Zavřeno

O nás

Patrik Pondělík

Jmenuji se Patrik Pondělík, je mi 27 let a ve fitness se pohybuji již od 14 let.

Pod rukama mi prošlo nespočet klientů, kteří mě z hlediska zkušeností neuvěřitelně obohatili.

Snažím se lidem pomoci dosáhnout jejich cílů, ale vždy s rozumem a zdravě.

Specializuji se na problémy běžné populace, jako je nadváha, bolest zad, nedostatečná kondice, ale také pomoc při silovém rozvoji.

Pracuji také s výkonnostními sportovci (lední hokej, fotbal, golf, …).

Vždy je pro mne prioritou, aby trénink cílil na zpevnění středu těla jak u sportovce, tak klienta bez sportovní historie.

Lucka Varmužová

Začátky mého cvičení a celkového propojení s „fitness lifestyle“ datuji už někdy k 15.-16. roku, kdy jsem se snažila (téměř jako každá druhá holčina) o redukci hmotnosti. Začínala jsem s nesmyslným počtem minut strávených na kardiu a až postupem času jsem se dostala k silovému cvičení. Prošla jsem si 3 lety závodních příprav na „Bikini fitness“ závody, nyní se specializuji více právě na tu „lifestyle“ stránku, kterou se ale stále snažím propojit s estetikou a vidinou závodních cílů. Již se mi změnil pohled na způsob, jakým chci pomyslnou přípravou procházet a ne jen to. Především se mi změnil pohled na způsob, jakým chci žít a jakým chci pokračovat v mém největším hobby. A přesně toto nadšení Vám chci předávat dál! Dělejme, co milujeme a milujme, co děláme.

Vícemistryně Čech 2017
Finálové umístění na mezinárodních závodech 2016-2017

E-book

Připravujeme pro Vás e-book, který poslouží jako skvělý úvod ke cvičení.

Poptávkový formulář