Menu Zavřeno

Služby

SPUSTILI JSME PRODEJ VÁNOČNÍCH POUKAZŮ!

Osobní trénink

Individuální lekce pro jednotlivce či dvojice se zaměřením na Váš konkrétní cíl.

1x trénink = 500 Kč / 10x trénink = 4 000 Kč

Dvojice: 1x trénink = 600 Kč / 10x trénink = 5 000 Kč
(každý zaplatí 300 Kč / 2 500 Kč)

Patrik Pondělík

Online coaching

Obsahuje video - tréninkový plán (posilovna/home workout), jídelní plán na míru, 2x týdně konzultace, týdenní kontroly formy/techniky.

3 000 Kč (1 měsíc) / 5 000 Kč (2 měsíce)

Jídelní plán na míru

Vychází z výpočtu bazálního metabolismu. Zahrnuje přehled makroživin u jednotlivých jídel a velkou škálu možností pokrmů.

1 500 Kč

Tréninkový plán (posilovna/home workout)

Plně přizpůsobený klientovi. Zahrnuje video tréninky pro domácí cvičení/cvičení ve fitness. Může být sestaven pro konkrétní sport (lední hokej, fotbal, golf,...)

1 000 Kč

Zdravá záda

Souhrn kompenzačních, posilovacích a protahovacích cviků pro záda bez bolesti.

500 Kč

Lucka Varmužová

Online coaching

Flexibilní stravování, vzdělávání v oblasti cvičení a stravy, pravidelná kontrola výsledků a vše přizpůsobené na míru přímo pro Vás. Každý si zasloužíme cítit se dobře ve svém těle.

OBSAHUJE: Tréninkový (video tréninky) i stravovací plán na míru, pravidelná komunikace a kontroly výsledků, možnost osobních konzultací a tréninků

3 000 Kč (1 měsíc) / 5 000 Kč (2 měsíce)

Stravovací plán na míru

Flexibilní stravování, vzdělávání v oblasti zdravé výživy, vzdělávání v oblasti počítání makroživin, doporučené potraviny, recepty, videoprůvodce

1 500 Kč

Tréninkový plán na míru

NA DOMA nebo DO POSILOVNY, přizpůsobený konkrétním podmínkám, na míru Vašim fyzickým i časovým možnostem, možnost dlouhodobé spolupráce v oblasti kondičních tréninků - reakce na změny, progress každý týden, obsahuje videa s návodem

1 000 Kč

Příprava na závody

Pouze dlouhodobá spolupráce! Smlouva na celý rok! Příprava do kategorie „Bikini fitness“, obsahuje veškeré podklady – TRÉNINKOVÝ I STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU, pravidelné reporty každý týden, ideálně pokud možno i společné osobní tréninky min. 2x týdně, maximální péče a podpora, individuální tréninky pózování, rady ohledně finálních úprav – výběr bikin, make-up, atd.

5 000 Kč / 5 týdnů

Osobní tréninky

Jídelní plány na míru

Online coaching

Jídelní plány na míru

Online coaching